وبسایت مشابه مستر بلیط ، علی بابا ، سپهر 360

بی تولز

وبسایت مشابه مستر بلیط ، علی بابا ، سپهر 360
وبسایت مشابه مستر بلیط ، علی بابا ، سپهر 360

مستر بلیط

وبسایت پیک خورشید سامانه فروش بلیط هواپیما مشابه وبسایت هایی همچون :

علی بابا ، مستر بلیط ، سپهر 360 (365) ، فلایتیو ، سفرمی ، سفرستان ، اسنپ تریپ ، الی گشت ، ایرپلین تیکت ، لست سکند ، قاصدک 24 ، سیمرغ 24 ، تریپ ، رسپینا ، سامتیک ، تیکبان / تیک بان ، فلای تودِی ، دور و نزدیک و تمامی آژانس های تهران و سطح کشور

از طریق وبسایت پیک خورشید قادر به خرید بلیط هواپیما تمامی مسیر های کشور از جمله تهران ، اصفهان ، کیش ، مشهد و اهواز به :

بلیط اهواز ایلام , بلیط اهواز بجنورد , بلیط اهواز بیرجند , بلیط اهواز همدان , بلیط اهواز کرج , بلیط اهواز اباده , بلیط اهواز کاشان , بلیط اهواز اراک , بلیط اهواز عسلویه , بلیط اهواز بابلسر , بلیط اهواز بم , بلیط اهواز بندرلنگه , بلیط اهواز بهبهان , بلیط اهواز چابهار , بلیط اهواز دزفول , بلیط اهواز گچساران , بلیط اهواز جاسک , بلیط اهواز خوی , بلیط اهواز لامرد , بلیط اهواز لالستان , بلیط اهواز لاوان , بلیط اهواز ماکو , بلیط اهواز ماهشهر , بلیط اهواز مراغه , بلیط اهواز مسجدسلیمان , بلیط اهواز نوشهر , بلیط اهواز پارس اباد , بلیط اهواز رفسنجان , بلیط اهواز رامسر , بلیط اهواز سبزوار , بلیط اهواز سقز , بلیط اهواز فردوس , بلیط اهواز سرخس , بلیط اهواز سراوان , بلیط اهواز سروستان , بلیط اهواز یزد , بلیط اهواز تهران , بلیط اهواز مشهد , بلیط اهواز کیش , بلیط اهواز اصفهان , بلیط اهواز شیراز , بلیط اهواز قم , بلیط اهواز خرم اباد , بلیط اهواز بندرعباس , بلیط اهواز ارومیه , بلیط اهواز بوشهر , بلیط اهواز تبریز , بلیط اهواز اردبیل , بلیط اهواز زاهدان , بلیط اهواز سمنان , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز رشت , بلیط اهواز ساری , بلیط اهواز کرمانشاه , بلیط اهواز گرگان , بلیط اهواز آبادان , بلیط اهواز شهرکرد , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز زنجان , بلیط اهواز قشم

بلیط هواپیما یک سند یا رکورد الکترونیکی است که توسط ایرلاین و یا یک آژانس مسافرتی مانند پیک خورشید صادر میشود .

این سند که تایید کننده یک صندلی در هواپیما می باشد ، شامل اسم مسافر ، ایرلاین یا آژانس مسافرتی صادر کننده ، شماره بلیط ، فرودگاه مبدا / مقصد ، تاریخ و ساعت پرواز ، کلاس پروازی ، قیمت بلیط ، شرایط تغییر تاریخ و یا کنسلی می باشد .
زمان شروع استفاده از بلیط هواپیما همزمان با اولین پرواز های مسافر بری در سال 1909 میلادی است .
در آن سال ، مسافران از طریق تلفن رزرو خود را انجام می دادند و بلیط از طریق پست برای آدرس آنها ارسال می گشت .
با ظهور تکنولوژی های جدید و پیشرفت برنامه های کامپیوتری این روند تغییر حالت داد و مسافران می توانند از طریق مرورگرهای اینترنتی و سایت های آنلاین فروش بلیط و یا حتی اپلیکیشن های طراحی شده برای اینکار ، ایرلاین موردنظر و ساعت و تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و مبلغ آن را از طریق ایمیل و یا صفحات وب مشاهده کنند که در اصطلاح به آن E-ticket گفته می شود .
مسافران باید یک نسخه چاپی از این بلیط را در فرودگاه جهت دریافت کارت پرواز همراه داشته باشند .
در روزگاری که همه چیز به سریع ترین شکل خود پیش میرود ، برای خرید بلیط هواپیما هم باید بهترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد .
اگر میخواهید به اهواز سفر کنید ، بهترین کار خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز است .
برای این کار کافی است به سایت فروش بلیط هواپیما پیک خورشید مراجعه کرده و بلیط اینترنتی اهواز را برای خود خریداری نمایید .
همانطور که گفتیم ، برای رزرو بلیط هواپیما اهواز به تهران و بلیط اهواز مشهد ، کافی است به سامانه خرید انلاین بلیط هواپیما پیک خورشید مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد موردنظر خود و تاریخ سفر بلیط خود را انتخاب نمایید .
رزرو بلیط هواپیما اهواز در آژانس هواپیمایی پیک خورشید راحت ترین و مطمئن ترین راه برای سفر به اهواز است .

قطعا می دانید که قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی از جمله کلاس پروازی ، ایرلاین مربوط ، زمان پرواز و بسیاری از چیزهای دیگر بستگی دارد .
به همین جهت ، بهتر است برای خرید بلیط ارزان اهواز جستجو های لازم را انجام داده و پس از بررسی های مختلف ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز را برای خود خریداری نمایید .
البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که همیشه مناسب ترین بلیط لزوما ارزان ترین آن نیست .
لذا باید برای خرید بلیط ارزان اهواز همه شرایط را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید .

بلیط سیستمی واژه مقابل بلیط چارت میباشد و توسط شرکت هواپیمایی پیک خورشید به صورت مستقیم در اختیار مشتریان و آژانس های مسافرتی از طریق اپلیکیشن و وب سایت های فروش بلیط پرواز ، قرار میگیرد .
بلیط سیستمی در واقع برنامه پرواز های منظم یک شرکت هواپیمایی در طول سال است که تغییر نرخ چندانی ندارد ، البته عواملی مانند تعطیلات خاص یا مناسبت های ملی و مذهبی و یا حتی تغییر ساعت پرواز در یک روز باعث افزایش و یا کاهش نرخ بلیط سیستمی می شود .

در دنیای گردشگری و مسافرت امروزی اصطلاح های زیادی وجود دارند .
مطمئنا همه شما ها اصطلاح پرواز چارتر را شنیده اید .
کلمه چارتر در حوزه گردشگری به معنای دربست کردن یا اجاره کردن بخشی و یا تمام صندلی های یک اتوبوس ، قطار و پرواز و یا اتاق های یک هتل می باشد .
در واقع روند چارتر کردن بلیط پرواز به این صورت می باشد که ، شرکت یا آژانس مسافرتی درخواست کننده به صورت دوره ای یا سالیانه و در زمان های خاص اقدام به چارتر کردن تعداد مشخص و یا صندلی های هواپیما میکنند که معمولا ارزان تر از بلیط های سیستمی می باشند .

ایرلاین یا شرکت هواپیمایی را چارتر دهنده و آژانس مسافرتی یا شرکت های خدمات مسافرتی را چارتر کننده می گویند ، تعیین بها بلیط چارتر در اینجا به عهده چارتر دهنده است (که در برخی از این پرواز ها بها بلیط برای تمامی افراد بالای دو سال یکسان می باشد ) و چارتر کننده تنها مسئول فروش این صندلی ها میباشد .
طبق قراردادی که بین این دو بسته میشود ، چارتر کننده موظف است حتی در صورت عدم فروش بخشی از صندلی های چارتر شده ، مبلغ اجاره کردن تمام صندلی ها را به چارتر دهنده پرداخت بدین ترتیب است که اکثر چارتر کنندگان با توجه به زمان نزدیک شدن پرواز چارتریشان آن را با تخفیفات ویژه ( که در برخی از این پرواز ها بها بلیط برای تمامی افراد بالای دوسال یکسان میباشد) و چارتر کننده تنها مسئول فروش این صندلی ها می باشد .

طبق قراردادی که بین این دو بسته میشود ، چارتر کننده موظف است حتی در صورت عدم فروش بخشی از صندلی های جارتر شده ، مبلغ اجاره تمام صندلی ها را به چارتر دهنده پرداخت نماید و بدین ترتیب است که اکثر چارتر کنندگان با توجه به زمان نزدیک شدن پرواز چارتریشان آن را با تخفیفات ویژه (که در اصطلاح به آن لحظه اخری گفته میشود) به فروش می رسانند .
مبلغ بلیط چارتر بسته به عوامل مختلفی تغییرات زیادی را در سال دارد .
در فصول پر مسافرت سال (در اصطلاح به آن پیک سیشن و یا high season گفته میشود ) که تقاضای مسافرت برای مسیرهای پر ترددی مثل ترکیه ، امارت ، مالزی ، تایلند ، چین ، اروپا هم که شرایط آب هوایی کشورهای مقصد تغییر کرده (سردتر یا گرمتر میشوند ) قیمت بلیط های چارتری کاهش پیدا می کنند تا بازار خود را از دست ندهند .
این دسته از بلیط ها در یک روز مشخص از فرودگاه مبدا پرواز و در فرودگاه مقصد بر زمین می نشیند و معمولا در زمانی که صادر میشوند شرایط کنسلی آنها با جرایم 100 درصد روبرو است و اگر ایرلاین چارترکننده با کنسلی موافقت کند مبالغ جریمه عمدتا بالا میباشد .
در سایر شرایط و قوانین این بلیط ها با بلیط های سیستمی یکسان می باشد .
خرید این نوع بلیط ها به مسافرانی توصیه می شود که ، معمولا به دنبال ارزان تر کردن مبلغ تور مسافرتی خود می باشند و تغییراتی در زمان پرواز خود نمی خواهند ایجاد کنند .
مسیرهایی که برای این بلیط ها در نظر گرفته میشود ، محدودیت ندارد و میتوان تمام بلیط های داخلی و بلیط های خارجی تمام شرکت های هواپیمایی یا ایرلاین ها را در برگیرند.
با گذشت زمان و سپری شدن ایام، هر روز شاهد بیشتر در رشد تکنولوژی و فناوری بودیم. یکی از مهمترین عرصه هایی که این پیشرفت بشکل قابل توجهی زندگی مردم و جوامع را متحول ساخت مسافرت بود. ابتدا خودرو، بعد راه آهن و در نهایت هواپیما. امروزه هواپیماها نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری در زندگی مردم دارند. در صورت سفر با هواپیما می توان ساعت ها در زمان صرفه جویی کرد. در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، به معرفی انواع بلیط هواپیما خواهیم پرداخت.
بگذارید مثالی برای شما بزنیم. اگر شما بخواهید با قطار از تهران به مشهد مقدس سفر کنید، چیزی حدود 13 ساعت مسافت در پیش خواهید داشت و این خود ممکن است به مرور باعث ناراحتی و آزار شما شود، خصوصا در ساعت های پایانی که تقریبا کاسه صبرتان از تکان های مداوم قطار لبریز شده است! اگر هم بخواهید با اتوبوس به این سفر بروید بدون شک حتی راحتی خیلی کمتری نسبت به قطار خواهید داشت، از نظر زمانی هم همان 13 ساعت راه را باید طی کنید. سفر با ماشین شخصی هم که مشکلات خاص خود را دارد، از خستگی طی راه گرفته تا توقف های گوناگون بابت بنزین زدن و..
اما می رسیم به هواپیما. اگر نخواهیم امنیت بیشتر و راحتی را درنظر بگیریم، بزرگترین ویژگی سفر با هواپیما زمان کمی ست که شما لازم است برای این سفر سپری کنید. شاید باورتان نشود اگر بدانید حداکثر زمان طول سفر شما از تهران به مشهد تنها 75 دقیقه خواهد بود! اگر این زمان را با 13 ساعت مدت زمان سفر با قطار و خودروی شخصی مقایسه کنید، قطعا شما هم به این نتیجه می رسید که حتی المقدور در سفرهای پیش رویتان از هواپیما برای رفت و آمد استفاده کنید.
توصیه می کنیم شبکه های اجتماعی آژانس مسافرتی .... را دنبال کنید تا از فروش های استثنایی و تخفیف های ویژه زودتر از دیگران باخبر شوید. البته این نکته را هم بخاطر بسپارید که بهتر است بلیط پروازهای نوروزی یا ایام شلوغ تابستان را یک یا دو ماه زودتر تهیه نمایید.
اینکه شما قرار است به سفر تفریحی بروید یا سفر کاری، با هواپیما بروید یا قطار یا اتوبوس و یا از تور استفاده کنید، برای سفری کوچک آماده می شوید یا یک سفر طولانی، در هر صورت در رابطه با انتخاب بهترین شیوه برای حفظ امنیت تان در طول سفر مطمئن شوید.
مسافرت با خانواده یا به تنهایی حائز اهمیت آن است که بتوانید اوقات خوشی را سپری کنید.
آژانس هواپیمایی ... با توجه به سابقه و سرعت و امنیت ، سفر خوشی را برای شما به ارمغان می اورد.

مزایای پیک خورشید نسبت به علی بابا ، مستر بلیط ، سپهر 360
قیمت ارزان تر کلیه خدمات از جمله تور ، بلیط قطار ، بلیط هواپیما ، بلیط اتوبوس ، رزرو هتل و ....
پاسخگویی سریع و 24 ساعته بدون فوت وقت
تیم تخصصی و حرفه ای
سابقه فعالیت بیش از 18 سال

سفر تخصص ماست .
بلیط هواپیما
سیستم خرید آنلاین بلیط هواپیما پیک خورشید ، از جامع¬ترین سیستم¬های خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار در ایران می-باشد . که با جمع¬آوری بلیط¬های موجود در راه¬های پر رفت و آمد دست شما را در تعیین انتخابی عالی و مقرون به صرفه باز می-گذارد.
به وسیله این سیستم می¬توانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی هواپیما و همچنین بلیط قطار را در مدت و راه مناسب خود به آسانی در بین پروازهای گوناگون و خط¬های ریلی موجود بررسی کرده کرده و آن را با قیمتی نازل و استثنایی فراهم کنید .
سیستم خرید بلیط هواپیما پیک خورشید ، با فروش بلیط هواپیما در پروازهای داخل کشور از قبیل تهران ، مشهد ، کیش ، اهواز ، شیراز و ... و همچنین پروازهای خارج کشور از قبیل نجف ، استانبول ، دبی ، تفلیس و ... و همچنین فوش بلیط قطار در سفرهای متنوع تلاش می¬کند تا بسیاری از درخواست¬های شما را به اخذ بلیط در راه¬های متنوع برطرف می¬کند . همچنین این سیستم در تلاش است به وسیله عرضه خدماتی از قبیل بیمه مسافرتی ، روز به روز به سوی جلب رضایت و ساماندهی احتیاجات مسافران خود گام بر می¬دارد .
برای خرید انواع بلیط هواپیما ، همچون بلیط سیستمی یا بلیط چارتر در 2 کلاس پروازی بیزینس و اکونومی ، و همچنین بلیط قطار فقط کافی است مبدأ ، مقصد و زمان سفر خود را در صفحه اصلی سیستم انتخاب کنید . همچنین از آنجا که تکمیل شدن محدودیت «تعداد مسافران» در صفحه اول باعث می¬شود که فوری پروازهایی که ظرفیت دارند را پیدا کنید ؛ برای طی کردن فوری روال خرید بلیط هواپیما خود می¬توانید تعداد مسافران را نیز در صفحه نخست ثبت¬نام کنید . برای آگاهی از روش مناسب خرید بلیط هواپیما و کاملتر کردن داده¬های خود می¬توانید به قسمت راهنمای خرید در صفحه اول سایت پیک خورشید رجوع کنید .
در سیستم خرید اینترنتی بلیط هواپیما پیک خورشید ، امکان لغو و استرداد هزینه به صورت فوری و کم کردن جریمه وابسته با دفاتر هواپیمایی در بلیط¬های سیستمی و طبق آیین و مقررات چارتر کننده در بلیط¬های چارتری وجود دارد تا همراهان این سیستم بتوانند طی کلیه مرحله¬های خرید یا استرداد در یک سیستم باشند . لازم به ذکر است تراکنش¬های لغو شده و استرداد هزینه¬ بلیط هواپیما با نظر به بخشنامه¬ها و آیین تصویب شده سازمان هواپیمایی کشوری صورت می¬گیرد و همراهان همیشگی پیک خورشید قادر هستند برای اطلاع از نوشته¬های بی نقص این برنامه¬ها به قسمت قوانین و مقررات در صفحه اصلی و اساسی سیستم رجوع کنند . در این قسمت همچنین قابلیت احراز به شرایط و قوانین رزرو و خرید بلیط هواپیما در 2 نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر و همچنین آیین¬نامه بلیط قطار برای مشتریان گرامی نیز فراهم شده است .
نکته¬¬ای که در سیستم خرید بلیط هواپیما پیک خورشید دارای اهمیت می باشد این است که سیستم علاوه بر عرضه بلیط هواپیما در سفرهای داخلی ایران ، بلیط پروازهای خارج از ایران به صورت یک طرفه و دو طرفه به وسیله ایرلاین¬ها و دفاتر هواپیمایی داخلی ، بلیط قطار و بیمه مسافرتی نیز مهیا می¬شود . البته آژانس هواپیمایی پیک خورشید این وعده را می¬دهد که در مدت زمان خیلی کوتاه قادر به دستیابی بلیط هواپیما پروازهای خارج از ایران به واسطه همیاری و همکاری با خطوط ریلی نیز در این سیستم می¬باشد .
همراهان سیستم خرید بلیط قطار و خرید بلیط هواپیما پیک خورشید ، قادر هستند بدون اینکه لازم به ثبت¬نام و عضو شدن در سایت ، بلیط هواپیما و بلیط قطار مناسب خود را رزرو و خریداری کنند ، از این جهت رزرو و خرید از انواع گوناگون بلیط هواپیما و بلیط قطار از سایت پیک خورشید ، بدون شرایط لازم و محدودیت قابل اجرا می¬باشد . البته مسافرانی که مبادرت به عضویت در سیستم خرید اینترنتی بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط قطار پیک خورشید نمایند ، از یک صفحه خصوصی بهره¬مند خواهند شد که در آن می¬توانند بلیط¬های خریداری شده و البته شارژ اعتبار صفحه کاربری خود را برای خریدهای بعدی مشاهده و دنبال کنند . برای برخورداری از قابلیت¬های ویژه صفحه خصوصی و سابقه¬ی خریدهای فوری و آسان ، فقط نیاز به ثبت¬نام در سایت پیک خورشید می¬باشد .
در انتها لازم به توضیح است که سیستم خرید اینترنتی بلیط هواپیما پیک خورشید ، با انتخاب گروهی کاردان از کارشناسان فروش ، به صورت 24 ساعته جوابگوی مسافران خود برای هرگونه پرسش یا مشکلاتی که ممکن است در طی بهره-گیری از این سیستم پیش آید آنها را برای خرید ساده و دلچسب مساعدت نمایند . خرید آنلاین ، قابل سنجش و خرید مناسب¬ترین بلیط¬ها در راه¬های پر رفت و آمد ، پشتیبانی شبانه¬روزی تمام هفته و بیش از ده¬ها امتیاز دیگر از عرضه¬های سیستم خرید اینترنتی بلیط هواپیما و خرید اینترنتی بلیط قطار پیک خورشید که خوشی مسافرت را دوبرابر می¬کند ؛ پس مهلت را از دست ندهید !
برای کسانی که تمایل به مسافرت ، سفر و گردش دارند ، پیداکردن بلیط هواپیما ، بلیط چارتر یا بلیط قطار ، یکی از انتخاب¬های اقتصادی و آسان برای سفر به شمار می-رود که با کم شدن هزینه¬ها در سال¬های پیشین بیشتر رایج بوده و بدون تردید در یک سفر خارجی ، بیمه مسافرتی نیز به این دسته اضافه شد . سایت خرید بلیط قطار و خرید اینترنتی بلیط هواپیما پیک خورشید در جهت پیشرفت سطح کیفی فعالیت گردشگری الکترونیک ، اقدام به عرضه انواع پروازهای چارتری و سیستمی و عرضه بیمه مسافرتی کرده است و این ضمانت را به مسافران خود خواهد داد که فوری و به آسانی انواع بلیط هواپیما مناسب خود را در تمامی خط¬های هواپیمایی تمامی نقاط ایران از قبیل ماهان ، کیش ایر ، معراج ، کاسپین ، آسمان ، ایران ایر و زاگرس یا ناظران خطوط ریلی سراسر کشور از قبیل رجا و فدک بررسی و اقدام به خرید بلیط هواپیما یا بلیط قطار نمایند . نکته¬ی قابل بررسی که در سایت پیک خورشید وجود دارد ، الکترونیکی بودن کلیه مرحله¬های فروش بلیط هواپیما و فروش بلیط قطار است زیرا که در هیچکدام از مرحله¬ها احتیاج به مراجعه حضوری به مکانی نیست و فقط با داشتن یک خط اینترنت و به وسیله اقسام متنوع کامپیوتر و رایانه ، تبلت ، تلفن همراه (موبایل) و ... با رجوع به سایت پیک خورشید اقدام به آماده کردن بلیط هواپیما یا بلیط قطار مورد استفاده خود نمایید .
با توجه به اینکه قابلیت استرداد فوری و راحت بلیط هواپیما همیشه یکی از اظطراب و مشکلات دائمی مسافران می¬باشد ولی در پیک خورشید جریان آن به آسانی گزارش شده است . بعد از خرید بلیط هواپیما اگر گرفتار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان عوض شد ، می¬توانید خرید بلیط خود را لغو کرده و در اینصورت وابسته به نوع بلیط چارتر و سیستمی و شرایطی که بر هریک از آنها حکم فرماست سعی می¬کند در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما با کسر جریمه ناچیز به حساب شما برگردانده شود .
شعار بی انتهای سایت پیک خورشید براساس عرضه خدمات فوری ، راحت ، ایمن و البته پشتیبانی مناسب و مطلوب از خریداران و مخاطبان خود است و در این جهت کوشش می¬کند تا همیشه برترین خدمات در ابعاد خرید بلیط ارزان هواپیما ، خرید بلیط قطار و خرید بیمه مسافرتی را با شرایط مناسب میان همراهان خود به اشتراک بگذارد . گروه¬های عوامل سایت پیک خورشید مجهز به استنباط پیشنهادات شما برای پیشرفت کیفیت خدمات فروش بلیط هواپیما است و منتظر است با کسب خشنودی شما در اولین قدم یک سفر ، لحظات خاطره انگیز یک مسافرت هیجان انگیز را برای شما به ارمغان آورد .
برای کسانی که تمایل به مسافرت و گردش دارند ، وسیله ایاب و ذهاب از مبدأ به مقصد حائز اهمیت است و همیشه تعداد کثیری از افراد سفرکردن با هواپیما را به علت صرفه¬جویی در وقت و کاهش خستگی و راحی انتخاب می¬کنند .
در پی ازدیاد سفرهای هواپیمایی چندین سال است که در کشور ما خرید اینترنتی انواع گوناگون بلیط هواپیما (چارتر و سیستمی) نیز رایج بوده است . پیداکردن بلیط ارزان قیمت یا بلیط چارتر ، یکی از انتخاب¬های اقتصادی برای مسافرت به وسیله خط¬های هوایی به شمار می¬رود که با صرفه¬جویی در هزینه¬ها در سال¬های پیشین نیز رایج بوده است .
در حال حاضر نوعی دیگر از بلیط هواپیما به نام بلیط¬های سیستمی نیز دارای طرفداران خاص خود می¬باشد . پروازهای سیستمی دارای خصوصیتی از قبیل امکان کنسل کردن و همچنین قیمت متفاوت برای کودکان و نوزادان و ازاین جهت مورد قبول گروه دیگری از مسافران قرار داشته و دارد .
سایت فروش اینترنتی بلیط چارتر پیک خورشید در جهت پیشرفت سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک ، اقدام به فروش گوناگون پروازهای چارتری و سیستمی کرده است و این ضمانت را به مسافران خود می¬دهد که به آسانی انواع بلیط¬های هواپیمایی مناسب خود را در تمامی خطوط هواپیمایی ایران تفحص و اقدام به خرید بلیط چارتر و سیستمی نمایند .
شما در هر موقع که تصمیم به سفر و خرید بلیط هواپیما را داشته باشید می¬توانید به سایت خرید آنلاین بلیط هواپیمایی پیک خورشید وارد شوید و پرواز مناسب خود را در تمامی راه¬های پروازی پیداکنید . سایت پیک خورشید با تمامی چارترکننده¬ها و پروازهای سیستمی با مبدأ و مقصد تمامی شهرهای دارای پرواز از قبیل کیش ، مشهد ، اهواز ، اصفهان ، شیراز ، استانبول ، دبی و ... قرارداد دارد و این امکان را برای شما به وجود می¬آورد که هر پروازی را بتوانید مشاهده کنید .
نکته¬ای مهم در سایت پیک خورشید وجود دارد این است که قادرید برپایه میزان قیمت ، نوع هواپیمایی و .... در بین پروازهای سیستمی و چارتری گوناگون تفحص کنید . از سوی دیگر در صورتی که اولین ملاک شما برای خرید بلیط هواپیما ، قیمت آن باشد می¬توانید در سایت پیک خورشید بررسی کنید تا بلیط¬های وجود داشته برپایه رده قیمتی مناسب شما فهرست شود .
همچنین اگرچه خدمات یک دفتر هواپیمایی برای شما حائز اهمیت است قادر هستید در سایت پیک خورشید انتخاب کنید که بلیط¬های پرواز کدام دفتر هواپیمایی را برای شما روی صفحه بیاورد .
بعد از این مراحل و در بین بلیط¬های گذاشته شده ، می¬توان ویژگی¬های جزئی¬تری مثل محدودیت ، نوع کلاس ، نوع هواپیما ، نوع پرواز و ... است را ببینید و پس از آن به انتخاب و ورود اطلاعات مسافران و خرید عمل نمود . بعد از خرید بلیط هواپیما ، اندکی بعد بلیط مناسب در ایمیل شما قابل رویت خواهد بود و با پرینت گرفتن از آن می¬توانید به راحتی سفر خود را شروع کنید .

بلیط هواپیما
در زمینه رزرو بلیط هواپیما طی سال¬های پیشین سایت¬های زیادی فعالیت خود را آغاز کرده¬اند . بلیط هواپیما به دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه می¬شود . پروازهای سیستمی به پروازهایی گفته می¬شود که بلافاصله از سیستم دفاتر هواپیمایی ارسال و صادر می¬شود ولی پروازهای چارتری به پروازهایی گفته می¬شوند که از سیستم چارترکننده که صندلی¬های پرواز را از دفتر هواپیمایی رزرو کرده است صادر و ارسال می¬گردد .
پیک خورشید سایت و اپلیکیشن جامعی است که کلیه این پروازها را جستجو می¬کند .
آیا می دانستید پروازهای سیستمی و چارتری چه تفاوتی برای مسافران دارد؟ پروازهای سیستمی طبق قوانین دفاتر هواپیمایی قابل لغو و استرداد هستند ولی بلیط¬ چارتری طبق شرایط و ضوابط چارتر کننده می¬باشد و پس از خرید بلیط غیرقابل لغو و استرداد می¬باشد . ازتفاوت دیگر بلیط چارتری و سیستمی در میزان قیمت بلیط کودک است . در پروازهای چارتری طبق معمول قیمت بلیط کودک بالای 2 سال همانند بزرگسال حساب می¬شود .
هنگامی که مسیری پر رفت و آمد باشد (مثل بلیط چارتری مشهد) دفاتر مسافرتی برای برنامه و طرح های تورهایشان با دفاتر هواپیمایی قرارداد می بندند که تمام یا قسمتی از صندلی¬های یک پرواز را به صورت هفتگی به فروش برسانند . در بعضی موقعیت¬ها دفاتر بزرگ که پرسنل آن ¬ها در راه¬های خاص پر تردد می¬باشد به چارتر کردن پرواز اعمال می¬نمایند .
بلیط هواپیما چارتر ارزان کی پیدا می¬شود؟ پاسخ بسیار آسان است . هنگامی که پروازها به اندازه کافی بلیط نفروخته باشند و ظرفیت تکمیل نشده باشد قیمت¬ها پایین می¬آید تا مسافران مشتاق به خرید بلیط هواپیما شوند . مستر بلیط به صورت ثانیه¬ای ارزان¬ترین پروازها را پیدا می¬کند و نشان می¬دهد. همچنین روزانه در چهار وقت پروازهایی به صورت پیشهادهای خاص عرضه می¬شوند که در زمان کوتاه تخفیف بیشتری دارند .
پیک خورشید برای نخستین بار جامع¬ترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما را تولید کرد که مسافران توانستند کلیه بلیط-های سیستمی و چارتری را پیدا کنند و با ارزان¬ترین قیمت تهیه نمایند . شما هم می¬توانید این اپلیکیشن را برای تلفن همراه اندروید یا IOS را خودتان دانلود و نصب کنید .
برای رزرو راحت و ارزان بلیط هواپیما از بخش بالای این صفحه بهره¬مند شد . فرودگاه یا شهر و کشور مبدأ و مقصد خود را وارد نمایید ، تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و در نتیجه پس از انتخاب تعداد افراد ، بر روی دکمه¬ی جست¬وجو کلیک کنید و رزرو بلیط هواپیمای خود را انجام دهید .
اپلیکیشن اندروید و IOS را دانلود کنید .
پیک خورشید چیست؟
پیک خورشید جامع¬ترین و آسان¬ترین سیستم خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس می¬باشد . هر لحظه¬ای از شبانه-روز مناسب¬ترین و ارزان¬ترین بلیط را جست¬وجو کرده ، قیمت¬ها و راه¬های پیشنهادی را مشاهده و سپس بلیط را تهیه کنید.

چرا پیک خورشید؟
بدون آنکه ثبت¬نام کنید هم می¬توانید خرید کنید ولی با ثبت-نام کردن در سایت پیک خورشید برای برخی سفرها به شما تخفیف¬ مخصوص عضویت عرضه می¬شود .
فقط کافی است یکبار ثبت¬نام کنید و مشخصات فردی خود را برای همیشه ذخیره نمایید.
قابلیت مقایسه مسیر و سفر با وسایل نقلیه گوناگون به شما داده می¬شود .
می¬توانید قیمت¬های یک روز قبل و یک روز بعد را مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید .
پیش از پرداخت هزینه ، می¬توانید فاکتور خود را مشاهده کنید.
پشتیبانی بیست و چهار ساعته آنلاین و تلفنی داریم .
یکی از مهمترین قابلیت¬های پیک خورشید این است که امکان لغو کردن و استرداد بلیط هواپیما ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس وجود دارد ، حتی بلیط چارتر .

 

اگر میخواهید خرید بلیط هواپیما انجام دهید :
برای خریدن بلیط هواپیما ابتدا مبدا ، مقصد و تاریخ سفر را وارد نمایید .
راه های پیشنهاد شده را مشاهده کنید ، امکان دارد سفر با قطار یا اتوبوس مناسب تر باشد .
حتما قیمت روز قبل و بعد را با یکدیگر مقایسه کنید .
سپس از میان کلیه هواپیمایی ایران ایر ، آسمان ، ماهان ، کاسپین ، آتا ، زاگرس ، کیش ایر ، مدت پرواز های بلیط مناسب خود را انتخاب و دکمه رزرو آنلاین را پر کنید .
فاکتور را مشاهده کرده ، مشخصات فردی خود را وارد کنید .
تایید و موافقت نمایید و به صفحه پرداخت بروید .
فایل پی دی اف بلیط هواپیما خود را دریافت کنید .

اگر میخواهید خرید بلیط اتوبوس انجام دهید .
برای رزرو بلیط اتوبوس مبدا ، مقصد و تاریخ سفر را وارد نمایید .
بعد از اینکه راه های پیشنهادی را مشاهده کردید از میان کلیه دفاتر اتوبوس رانی رویال سفر ، سیرو سفر ، همسفر و ایران پیما و مشاهده جزئیات آنها ، بلیط مناسب خود را تعیین نمایید .
بعد از اینکه فاکتور را مشاهده کردید مشخصات فردی خود را وارد کنید و پس از آن وارد صفحه پرداخت شوید .
فایل پی دی اف بلیط اتوبوس خود را دریافت کنید .

اگر میخواهید خرید بلیط قطار انجام دهید :
برای رزرو بلیط قطار مبدا ، مقصد تاریخ و نوع کوبه (عادی ، خواهران ، برادران ) را انتخاب کنید .
مسیرهای ارائه شده و قیمت روز قبل و بعد را با یک نگاه مقایسه کنید .
از بین قطار رجا ، فدک و سفیر ، ساعت جزئیات آنها ، بلیطی که میخواهید را انتخاب نمایید .
بعد از اینکه فاکتور را مشاهده کردید ، مشخصات خود را وارد و بعد از ان به صفحه پرداخت وارد شوید .
فایل پی دی اف بلیط قطار خود را دریافت کنید .
بلیط بخرید ، لذت ببرید !
خرید بلیط از مستر خرید پیک خورشید به آسانی آب خوردن است !
تنها کافی است راه و مقصد و تاریخ را مشخص کنید تا مستر خرید بلیط کلیه نتایج مورد احتیاج تان را پیدا کند و ارزان ترین قیمت های بلیط را به شما ارائه دهد .

مستر خرید بلیط پیک خورشید نخستین سایتی میباشد که خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را به صورت کلی ممکن ساخته است .
پیک خورشید دارای نشانه اعماد و اطمینان الکترونیک 3 ستاره از مرکز توسعه و پیشرفت تجارت الکترونیک بوده و تحت نظارت ارگان های مربوطه کار میکند .
اپلیکیشن اندروید و ios مستر خرید پیک خورشید نیز برای تلفن همراه مهیا شده و امکان دانلود مستقیم و از طریق مارکت های اندروید و آی او اس را دارد .
با مستر اپلیکیشن پیک خورشید به آسانی و فقط با انتخاب چند گزینه ، رزرو بلیط هواپیما چارتری و سیستمی ، قطار و اتوبوس با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت ها امکان پذیر است .
همانطور که پیداست بدون تردید یکی از آسان ترین راه های سفر کردن ، خرید بلیط هواپیما و سفر با این پرنده سفیر اسمان است .
تا پیش از اینکه اینترنت وسعت یابد ، مسافران برای خرید بلیط به صورت حضوری در دفاتر هواپیمایی اقدام میکردند .
کلا دفاتر هواپیمایی با دقت به اینکه هرکدام خط مشی های کاری خاصی برای خود دارند ، قیمت متفاوتی برای بلیط هواپیما (چارتر) به مسافران خود اطلاع رسانی می کنند .
این مسئله چنانچه در سال های پیشین برای خریدارن بلیط هواپیما یک مشکل به شمار میرود ولی در حال حاضر با نظر به اینکه یادگیری اینترنت و توسعه سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما این قابلیت وجود دارد که بتوانند قیمت بلیط هواپیما را با هم بسنجند .
در حال حاضر با توجه به اینکه قابلیت مقایسه قیمت بلیط هواپیما برای خریدارن وجود دارد ، خرید بلیط هواپیما نیز به آسانی صورت میگیرد .
خرید اینترنتی بلیط هواپیما علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی کردن در هزینه ها میشود ، از تلف شدن زمان پیشگیری میکند .
این 2 خصوصیت در سال های گذشته ، خریداران بلیط هواپیما را به سوی خرید اینترنتی هدایت میکند و به سبب رقابت نزدیکی میان دفاتر هواپیمایی و ایرلاین ها برای عرضه خدمات بهتر به مسافران شده است .

رزرو بلیط هواپیما
پیک خورشید سایت خرید انلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما چارتری و سیستمی با ضمانت ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما است .
رزرو بلیط هواپیما در پیک خورشید به آسانی انجام میشود و فقط سایت فروش بلیط هواپیما است که بدون اینکه افراد ثبت نام کنند می توانند از آن بلیط هواپیما تهیه نمایند .
چنانچه مایل هستید که بلیط های هواپیما تخفیف داده شده را مشاهده کنید باید تا پیش از خرید بلیط هواپیما در این سایت ثبت نام کنید .
نکته قابل توجه در پیک خورشید این است که خرید بلیط از این سایت به سهولت انجام پذیر است .
خریداران بلیط هواپیما با تعیین مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود فهرستی از پرواز ها را میتوانند ببینند که با نظر به زمان پرواز و ایرلاینی که میخواهند داشته باشند میتوانند بلیط هواپیمای خود را تهیه کنند .
بلیط هواپیما در سفر
در سایت پیک خورشید خرید بلیط هواپیما جهت سفرمی باشد که ایرلاین های خارجی با کارت های بانکی عضو شتاب قابل پرداخت است .
از دیگر قابلیت هایی که سایت پیک خورشید برای خریداران بلیط هواپیما انجام می دهد :
پشتیبانی بیست و چهار ساعته و همه روزه از خرید شما مشتریان حتی در روز های تعطیل .
مشتریانی که بلیط هواپیما خود را از پیک خورشید تهیه میکنند در هر زمان از روز و در هر بخش از خرید خود که با مشکل روبرو میشوند قادرند با گروه پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و با اعتماد کامل خرید خود را کامل کنند .
نکته حائز اهمیت این است که در پیک خورشید برای کلیه دفاتر هواپیمایی صفحه مخصوصی ساخته شده است و خریدارانی که تصمیم به خرید بلیط هواپیما با یکی از ایرلاین ها را دارند قادر هستند به صفحه کاربری انها رجوع کنند و بلیط هواپیما آن هواپیمایی را خریداری میکنند .
در صفحه ویژه هر دفتر هواپیمایی داده های جامعی از ناوگان هواپیمایی و همچنین هواپیما های شرکت و کلیه گزینه هایی که پیش از خرید بلیط هواپیما باید به آنها دقت شود توضیح داده شده است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل ، قطار و تور پیک خورشید
پیک خورشید معروفترنی سایت خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی خرید بلیط قطار و رزرو هتل با ضمانت کمترین قیمت و پشتیبانی بیست و چهار ساعته جوابگوی کلیه پرسش ها و احتیاجات شما میباشد تا سفر به یاد ماندنی و با آسودگی خاطر را بتوانید تجربه کنید .
سایت پیک خورشید با کمترین و ارزان ترین قیمت خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی بلیط قطار در کلیه راه ها و رزرو هتل در تمام نقاط ایران را با قیمتی باور نکردنی و به راحتی انتخاب چند گزینه را برای شما همراهان گرامی مهیا ساخته است .
پیک خورشید با انگیزه عرضه خدمات گردشگری به ارزان بدون هیچ مشکلی و با بهره گیری از گروهی متخصص از سال 1380 شروع به کار کرده و تا امروز موفق به عرضه خدمات به صدها هزار مسافر شده ایم .
همین حالا میتوانید با خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و رزرو هتل و تور به زمره خریداران پیک خورشید بپیوندید و از آفر های مخصوص ما استفاده کنید .

درباره پیک خورشید
دفتر خدمات مسافرت هواپیمایی و جهانگردی پیک خورشید از سال 1380 شروع به فعالیت کرده است .
پیک خورشید با تجربه ای به سابقه دو دهه را کنار بروزترین ایده ها و تکنولوژی ها در حیطه سفر قرار داده تا خدماتی متفاوت و مناسب با احتیاجات نسل امروز به کل کشور عرضه نماید و منبع جامعی شود برای کسانی که میخواهند به سفر راحت و مطمئنی داشته باشند .
پیک خورشید با بکارگیری از تیمی با تجربه و با سابقه درخشان ، افتخار همکاری بدون واسطه با تمامی شرکت های هوایی معروف داخلی و خارجی از قبیل ایران ایر ، ماهان ، ایران ایر تور ، آتا ، آسمان ، قشم ایر ، کیش ایر ، کاسپین ، زاگرس ، معراج ، تابان ، اترک ، ماهان ایر ، سپهران ایر
پرواز های خارجی لوفت هانزا ، اتریش ، اترک ، امارات ، قطر ، اتحاد ، ترکیش ، آلیتالیا ، ایر فرانس ، کی ال ام ، تای ایرویز ، ایژین ، عمان ایر ، آزال ، فلای دبی ، ایر آستانا و ..... را داشته و با استفاده از کامل ترین و پیشرفته ترین سیستم های رزرواسیون ، امکان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شتاب را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم میکند .
شما خریداران قادرید با رجوع کردن به راهنمای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل کلیه جزئیات و مرحله های خرید را از طریق وبسایت پیک خورشید مشاهده کنید.

پیک خورشید نمایندگی رسمی کارت های اعتباری بین المللی مستر کارت و خرید پروازهای ایرلاین های معتبر از طریق مستر بلیط و مستر کارت همچنین این شرکت نمایندگی و استاک هولدر ایرلاین های معتبر خارجی میباشد .
سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما پیک خورشید

یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیمای سیستمی و چارتری می باشد که با تجمیع بلیط های موجود در مسیر های پرتردد دست شما را برای انتخابی ایده آل و به صرفه باز می گذارد .شما به راحتی می توانید بلیط چارتری و بلیط سیستمی هواپیما را در زمان و مسیر دلخواهتان از میان انواع مختلف پرواز های موجود جستجو کرده و آن را با قیمتی ارزان و به صرفه تهیه کنید. سایت پیک خورشید با فروش بلیط هواپیما در تمامی مسیر ها سعی کرده است تا بسیاری از نیاز های شما را در مسیر های مختلف رفع کند.

سامانه خرید بلیط اینترنتی پیک خورشید به شما امکان کنسل و استرداد بلیط به صورت آنلاین و با کسر درصدی جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری را می دهدو شما برای آگاهی کامل از این دستورات می توانید به بخش قوانین و مقررات در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. کاربران سامانه خرید بلیط هواپیما پیک خورشید می توانند بدون نیاز به ثبت نام و عضویت در سایت پیک خورشید،بلیط هواپیما مورد نظر خود را رزرو و خریداری کنند و همچنین خریدارانی که اقدام به عضویت در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما پیک خورشید نمایند از یک پنل اختصاصی و ویژه برخوردار خواهند شد و همچنین کاربرانی که در سامانه بلیط هواپیمایی پیک خورشید ثبت نام نموده اند با دریافت امتیاز می توانند در قرعه کشی ماهانه پیک خورشید شرکت کنند.

آدرس :
اهواز، خیابان شریعتی (سیمتری)، نبش چهارراه زند پ

تلفن
061-3185

پشتیبانی
0916010033